HLEDÁTE-LI PRO SEBE A SVÉ RATOLESTI FLÍČEK, NAVŠTIVTE RODINNÉ CENTRUM PANTOFLÍČEK

 

Náš fb Rodinne centrum Pantoflicek, z.s.

Nabízíme anglickou třídu s rodilým mluvčím se slevou 20% do konce roku !!!

V ceně školného úrazové pojištění a pojištění odpovědnosti. Od nás pro vás :).. děkujeme Generali 

Děti se omlouvají do 9 hodiny ranní. Děkuji

  

Provozní doba

     7 - 19 hodin

pátek 7 - 17:30 hodin

herna 15 - 19 hodin 

hlídání nonstop

cvičení

aktualizujeme...

více informací na 731379482 nebo rcpantoflicek@email.cz


KRAVMAGA 22.1. 19 hod.

AKCE!!! Akce!!! Akce!!! 
Přihlaste se ve dvou a získejte pro jednoho 5 VSTUPU s 20% slevou
Rádi bychom otevřeli ještě středeční kurz a tak pořád nabíráme!!!

KRAV MAGA v Pantoflíčku http://www.kravmaga.cz

Otevíráme pro Vás kurz nejúčinějšího a nejefektivnějšího sebeobranného systému na světě KRAV MAGA.. 

Tréninky probíhají hodinu a půl v tělocvičně Pantoflíčku v Areálu Letov každé pondělí (otevřeme více termínů). Maximální kapacita kurzu 20 studentů, po většinu času pracujících v párech či ve skupinách. V rámci tréninků se bude vyučovat technika efektivní sebeobrany, ale také příprava po stránce fyzické, taktické a mentální.

Neváhejte a přidejte se k nám..

více info 73139482 nebo rcpantoflicek@email.cz

Budeme se těšit na Vaši účast.

 

 

Jóga s Jarkou Sloupovou - úvodní hodina zdarma

 

Mé lekce jógy bych charakterizovala propojením klasické Hatha jógy s moderními poznatky fyzioterapeutických technik (jako např. spirální dynamika a aktivace tzv. hlubokého stabilizačního systému páteře).  Jsou klidné, jemné a harmonické. Lekce jsou protahovací i posilovací.

Naše tělo se cvičením stává cvičištěm a pohyb uzdravující cestou k sobě samému. Získáváme tak postupně vnitřní stabilitu a rovnováhu, rozvíjíme sílu a máme možnost zůstat pohybliví až do vysokého věku. Jógovou praxí nacházíme postupně rovnováhu mezi myslí, emocemi a naší tělesnou schránkou. Naučíme se ji lépe poznat, zkrotit svoji neklidnou mysl a tyto dovednosti pak přenášet do každodenního života.

Jóga je jeden z nejstarších a nejinteligentnějších „fitness-systémů“ na světě. Obsahuje sílu, pohyblivost i výdrž, dynamiku i klid, napětí i uvolnění, dýchání i bdělou pozornost, výzvu a zručnost.

Během jednotlivých lekcí se postupně naučíme lépe poznávat svoje tělo, uvědomovat si svůj dech, svoji mysl a zlepšovat svoji celkovou kondici.

Mé lekce zvládnou začátečníci i pokročilí.

Chcete-li se stát strůjci svého štěstí a udělat něco pro své zdraví, cvičení jógy vám ukáže, jak zůstat co možná nejdéle pohybliví a bez bolesti – po celý život – a tak možná naleznete i kousek životního štěstí.

 

Mé zkušenosti:

józe se věnuji teprve několik let, ale setkání s ní pro mě znamenalo velkou změnu. Je krásné naučit se vnímat svoje tělo, pohyb, dech, myšlenky. Celkové zklidnění a umění zkrotit neklidnou mysl je v dnešním světě neocenitelným darem. Velkým vzorem a učitelem je moje lektorka paní ing. Olga Skopalová. Ona mi ukázala cestu jógy a tím cestu ke šťastnějšímu a vyrovnanějšímu životu.

O mě – Jarka Sloupová

mám 18letou praxi v oboru fyzioterapie, pracuji na ambulantním oddělení, denně se setkávám s lidmi, které trápí obtíže pohybového aparátu, vidím, jak obrovský dopad má na naše tělo stres, jednostranné přetěžování, nedostatek pohybu, špatné držení těla a ignorování signálů našich tělesných schránek, kdy se hlásí o pomoc.

Sama se dnes denně snažím provádět jógové ásány, které mi pomáhají lépe zvládat práci, kterou dělám a díky józe dokážu lépe pracovat nejen sama se sebou, alei se svými pacienty. Moje práce je mi koníčkem.

Je mi 45let, jsem mámou dvou dospělých dětí, 10let rozvedená, žiji s partnerem, společně sdílíme lásku ke sjezdovému lyžování a cyklistice na horském kole, jsem vášnivou turistkou, ráda také plavu. Jsem ráda mezi lidmi.

Moje oblíbené motto: „jediné, co na světě můžeme změnit, jsme my sami“

Těším se vás………………(jogimatku nebo neklouzavou podložku s sebou)

 

Kdy: středa 17:30 - 18:45 

cena: 12 lekcí za 1320 Kč

           jednorázový vstup 150 Kč Cvičení maminek s dětmi kroužek pro malý zájem pozastaven, při větším zájmu otevřeme znovu

Kdy: úterý v 9,30-10,15

1+11lekcí

Cena: 1100 Kč

           jednorázový vstup 150 Kč

Věk: 1,5 - 4 roky

Lektor: Katka Šístková www.katkasistkova.cz

 

Maminky a děti: Malé děti si osvojí základní pohybové návyky, naučí se pohybové říkanky, zacvičí si s obručí i padákem, zatančí na písničky. Učí se nejlépe napodobováním a tak cvičí, tančí a dovádějí i s maminkami.

 

Kurz Formování těla kurz pro malý zájem pozastaven, v případě většího zájmu znovu otevřeme

Kdy: úterý 10,30-11,30

 1+11lekcí

Cena: 1100 Kč

Lektor: Katka Šístková www.katkasistkova.cz


Formování těla: V kurzu zaměřeného na zpevnění a zeštíhlení postavy vyzkoušíme různé formy aerobiku i posilování. 

Za pomoci hudby, pomůcek či váhy vlastního těla budeme pracovat na postavě snů!Možnost hlídání dětí v herně během cvičení maminek.