Telefon: +420 731 379 482

Email: info@pantoflicek.net

Kravmaga

 


 

KRAV MAGA

Akce!!! Akce!!! Akce!!!    

Přihlaste se jako dvojice a získejte 5 VSTUPU s 20% slevou                                                                                   

Nejúčinější a nejefektivnější sebeobranný systém na světě KRAV MAGA.. (soukromé =malá skupina)

Tréninky probíhají hodinu a půl. Maximální kapacita kurzu 12 studentů, po většinu času pracujících v párech či ve skupinách. V rámci tréninků se bude vyučovat technika efektivní sebeobrany, ale také příprava po stránce fyzické, taktické a mentální.

              Pondělí 19:00 - 20:30

Cena 150 Kč / 90 minut

V čem je Krav Maga jiná?                                          

Většina útoků se neodehrává v pohodlném prostředí tělocvičny. Trénink Krav Magy proto vychází z předpokladu, že útok v běžném životě může přijít v jakoukoli denní dobu, v jakémkoli prostředí, za jakýchkoli podmínek a navíc velice rychle a překvapivě.

Útoky se dějí v okamžicích, kdy je nejméně očekáváme, kdy jsme nejvíce zranitelní, v členitých oblastech s početným nábytkem, na nerovném povrchu, na parkovištích a v mnoha dalších prostředích, ve kterých žijeme, kterými denně procházíme, ve kterých pracujeme nebo se bavíme. Proto je náš trénink strukturován tak, aby co nejvíce odpovídal realitě (jak jen je to v „laboratorních“ podmínkách tělocvičny možné) a zároveň pracujeme s mnoha faktory, které ovlivňují finální úspěšnost sebeobranného aktu.

Trénujeme, abychom překonali nebo potlačili příznaky šoku, dezorientace, ztrátu jemných motorických schopností, tunelového vidění a spoustu dalších věcí, jako například pokřivené vnímání času apod. Naše techniky a schopnosti byly vyvinuty v reálných situacích a byly úspěšně použity civilisty, policisty či vojáky po celém světě.

 

Důležité odkazy

Rychlé kontakty

Telefon:+420 731 379 482
Email: info@pantoflicek.net
Web: www.pantoflicek.net

Adresa školky
Beranových 65
Praha Letňany
199 00

Z naší galerie

První sáňkování - Leden 2016

Naši partneři