Telefon: +420 731 379 482

Email: info@pantoflicek.net

Step mini

 


 

Kurz MINI TAP otevřeme v případě zájmu

je taneční a pohybová průprava s elementy baletu a stepu pro nejmenší děti ve věku od 3let. Děti se učí správnému tanečnímu postoji, posilují všechny svalové partie a zábavným způsobem získávají základní  taneční a stepařské pohyby. 

profil lektora - ZUZANA NĚMCOVÁ

Při výuce  klade velký důraz na základy baletu a správného držení těla. Zuzka je členkou soutěžní choreografie v kategorii Adults II.  Je několikanásobnou mistryní České republiky a držitelkou mnoha medailí z Mistrovství světa ve stepu. Práci s dětmi se věnuje více než dvacet let

Tap Academy Prague 

Projektem TAP přinášíme vizi moderního stepařského studia pro všechny nadšence bez rozdílu věku. V dnešní době je důležité v lidech rozvíjet nejen jejich talent, ale především schopnost, jak mít radost z toho, čemu se věnují. Pozitivní emoce jsou tím nejdůležitějším nástrojem, jak se radovat ze života. Když si uvědomíme, co všechno společně můžeme dokázat, dodává nám to jistotu a zvedá sebevědomí.

Stepujeme, tančíme, cvičíme, hrajeme si, trávíme spolu čas a při tom všem si vytváříme životní příběhy, navíc společně se svými dětmi. Náš tým učí všechny týmové spolupráci, a to je ten největší základ úspěchu!

Jednou z našich hlavních činností je práce s dětmi, jejich příprava na soutěžní sezónu, kdy se dle úrovně tanečníků a stepařů účastníme stepařských soutěží a to od malých soutěží pro děti začátečníky přes Mistrovství České republiky, Evropy a světa.         

 

den: 

čas: 

cena: 

věk: 2,5 - 5 let     

Důležité odkazy

Rychlé kontakty

Telefon:+420 731 379 482
Email: info@pantoflicek.net
Web: www.pantoflicek.net

Adresa školky
Beranových 65
Praha Letňany
199 00

Z naší galerie

Akce

Naši partneři