Telefon: +420 731 379 482

Email: info@pantoflicek.net

Školka

 


 

Náš prostor

Rodinné centrum Pantoflíček, z.s. bylo založeno v roce 2015, má k užívání téměř 500 m2 a nabízí tak velice prostorný interiér. Děti navštěvující naši školku mají k dispozici třídu 120 m2, druhou třídu pro výuku angličtiny a zájmových kroužků, vlastní tělocvičnu s šatnou i sprchou a šatnu pro děti . Dále vstupní halu s kavárnou a posezením, kde je možné si udělat pohodlí během kroužků či hře v koutku, který je s kavárnou spojený. Pro pobyt venku využíváme zahradu s trampolínou a druhou s pískovištěm a herními prvky.

 V celém prostoru je k dispozici wifi připojení. Návštěvu u nás si můžete zpříjemnit dobrou kávou, zapůjčit knihu nebo si zahrát společenské hry.

Herna s posezením je využívána také pro narozeninové oslavy, akce pro rodiče s dětmi, posezení s přáteli, degustační večery, semináře a jiné příležitosti. Všechny prostory je možné si pronajmout. K dispozici je i klavír, na kterém je možné cvičit nebo si jen zahrát pro radost. 

Naše centrum je vybaveno snímacím zařízením u vchodovým dvěří s elektronickým zámkem a dvěma LCD displeji pro kontrolu vstupu neoprávněných osob a dálkovým odemykáním našim kamarádům.  

 

 

 

Důležité odkazy

Rychlé kontakty

Telefon:+420 731 379 482
Email: info@pantoflicek.net
Web: www.pantoflicek.net

Adresa školky
Beranových 65
Praha Letňany
199 00

Z naší galerie

První sáňkování - Leden 2016

Naši partneři